מקום במעגל

מעגל גברים בטבע (התכנסות חורף)

"בטבע מצאתי את החופש, במעגל מצאתי את החיבור"

ביום יום העמוס שלנו, בתוך ים של משימות ואתגרים, החיבור לעצמנו, לסובבים אותנו, ולמרחב הטבעי
לעיתים נעלם. מצפים מאיתנו להיות "גברים" – חזקים, מפרנסים, לא מדברים, גם כשקשה.

חיבור פנימי – החיבור לעצמך
אתגרי החיים יוצרים עומס פנימי כך שרבים מהרגשות והצרכים שלנו נדחקים הצידה. אנחנו שוכחים את עצמנו ומאבדים את האותנטיות שלנו.
לפרטים נוספים
חיבור חדש – החיבור לקבוצה
דיבור מהלב והקשבה עמוקה הם כלים חשובים לתקשורת עם הסביבה. אצל רבים מאיתנו, הכלים האלה לא נמצאים מספיק בשימוש, ואנו לא זוכים לאהבה, להערכה ולביטחון להם אנו ראויים.
לפרטים נוספים
חיבור עתיק – החיבור לטבע
החיים המודרניים מרחיקים אותנו מהטבע ויוצרים שלל מחלות של הגוף והנפש. ריחוק זה מונע מאיתנו את כוחות הריפוי ומאגרי האנרגיה שקיימים בטבע.
לפרטים נוספים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

אנחנו מזמינים אותך למפגש היכרות חינמי וללא התחייבות, בו נשב סביב המדורה, נתחבר מחדש ונמצא את המקום שלנו במעגל.

"מקום במעגל" נוצר במהלך לימודי האקותרפיה שלנו. תחום טיפול חדש-ישן זה מבקש לתת מענה לריחוק שאנו חווים בשנים האחרונות מהטבע ומחיי הקהילה והפשטות, ריחוק המביא עימו בדידות, חרדות, פחדים, דכאון, הפרעות קשב, מחלות פיזיות, ועוד.

החורף מבקש מאיתנו להתכנס פנימה ולמצוא את המקום שלנו במעגל שבו כולנו שווים, כולנו רואים ונראים.
אנו מזמינים אותך להקשיב לקריאה ולמצוא לעצמך מקום בו אפשר לחלוק את אתגרי החיים: זוגיות, מיניות, אבהות, שייכות, פרנסה או הגשמה עצמית. ויש גם אתגרים ייחודיים לכל אחד מאיתנו. במעגל, יש מקום לכל אלה. חכמת המעגל מאפשרת לנו להתבונן אל עומק הדברים, בכנות וברגישות, לגלות בנו רבדים חדשים, ומתוכם לגדול ולהתפתח.

מה נקבל ב"מקום במעגל"?

נלמד להקשיב לעומק ולדבר מהלב, נגלה את החוזק שבפגיעות, נזכר בעוצמה שבשושלת הגברית שלנו, נכיר בירושה הרגשית שקיבלנו ונתחבר לשורשים של אבותינו.

בעזרת הטבע, נתחבר לכוחות הריפוי ולאנרגיית החיים שמצויים בכל מה שחי, צומח ודומם. דרך ארבעת האלמנטים נחזק את החיבורים הטבעיים שלנו ונמצא את האיזונים שבנו.

נפגוש את האיכויות של העצים ונצמח יחד איתם, נתחמם לאורה של האש, נרגיש את היציבות של האדמה הטובה תחתינו, נצלול למים העמוקים שבתוכנו, וננשום יחד את האוויר שמחייה אותנו.

רוצים לקחת מקום במעגל? דברו איתנו

בעזרת הטבע, נתחבר לכוחות הריפוי ולאנרגיית החיים שמצויים בכל מה שחי, צומח ודומם. ניעזר בדרכים שונות בארבעת האלמנטים כדי לחזק את החיבורים הטבעיים שלנו.

"מקום במעגל" נוצר במהלך לימודי האקותרפיה שלנו. תחום טיפול חדש-ישן זה מבקש לתת מענה לריחוק שאנו חווים בשנים האחרונות מהטבע ומחיי הקהילה והפשטות, ריחוק המביא עימו בדידות, חרדות, פחדים, דכאון, הפרעות קשב, מחלות פיזיות, ועוד.

איפה, מתי וכמה?

המעגל יתכנס בטבע באיזור חדרה, בימי שני בין השעות 18:30-21:30.

מפגש היכרות חינמי וללא התחייבות יתקיים בתאריך 30.10.2023
תאריך תחילת המעגל: 06.11.2023

14 מפגשים בעלות של 150 ₪ למפגש, לנרשמים בהרשמה מוקדמת – 1890 ₪. מחיר רגיל – 2100 ₪.
לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד לתאריך מפגש ההיכרות תינתן 10% הנחה.

המעגל יתקיים לאורך השנה ויתחדש בכל עונה.

ראם סבג

בן 43, בזוגיות וסבא לארבל. מטפל ומנחה סדנאות בטבע תרפיה (אקותרפיה – מטעם מכללת כרכור).
בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת חיפה, מדריך טיולים, מנחה סדנאות לילדים, נוער, מבוגרים ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בחיבור אדם לטבע דרך מיומנויות של כישורי חיים.
במעגל גברים מצאתי חיבור לגברים אחרים ושונים מהם אני לומד המון. הימצאות המעגל במרחב הטבעי ממלאת את הגוף האישי והקבוצתי בדבר שקשה להגדירו אך הוא חזק בעוצמתו. הדבר הזה שמרגישים כשהולכים לים, ליער או נמצאים בגינה. הנשימה מתרחבת, הגוף נרגע וכשמוסיפים את הקסם הזה למעגל נוצר חיבור מיוחד.

ליאור בית שם

בן 32, בזוגיות עם מעיין, מטפל בשיטת אקותרפיה, מגשר ומלווה עסקי-שיקומי לגברים ולנשים המתמודדים עם אתגרים נפשיים. מנחה ומשתתף בקבוצות ובמעגלים. ההשתתפות הראשונה שלי במעגל גברים פתחה בפניי עולם של צמיחה אישית שלא הכרתי במרחבים אחרים, והותירה אותי בהשתאות ממה שמרחב גברי יכול לעורר בנו. בחוויה שלי, השהות במרחב שהוא גברי בלבד מוציאה מאיתנו הגברים כוחות ואיכויות שנופתע לגלות ולהכיר. אני מתרגש ומסתקרן מהשילוב המיוחד שבין המעגל לבין העוצמות שבטבע, ומזמין גם אותך להתנסות בחוויה המיוחדת הזאת.

רוצים לקחת מקום במעגל? דברו איתנו