אודות

קצת עלינו

אודות

מערך שירות מלא לבעלי נכסים, שנותן לכם את השקט שאתם מחפשים תוך מקסום הכנסות.
Revolution Holdings – השקט שלכם, ההצלחה שלנו. באחריות מלאה


Revolution Holdings הינו עסק המספק שירותים שונים לבעלי נכסים במטרה לסייע בניהול נכון ומקסום תשואות מהנכס הקיים. עם המון ניסיון בתחום אחזקת והשבחת הנכסים וגב של הצלחות ולקוחות מרוצים, אנחנו ב-Revolution Holdings מספקים מעטפת שירותים מקיפה ומקצועית, וכל זה באחריות מלאה וללא התחייבות.

שירותים

מעטפת שירותים לבעלי נכסים

השירותים שאנו מציעים, מספקים מענה בשלושה אספקטים עיקריים של ניהול ואחזקת נכסים:

ניהול ואחזקות נכסים

בעלי נכס? הממשק הכרוך סביב השגת שוכרים וההתנהלות מולם בכל הנושאים מתבצעת ישירות דרכינו. ואתם? אתם יכולים ליהנות מתזרים פאסיבי של הכנסות מהנכס בלי כל העבודה השוטפת מסביב.

שירות להשכרות קצרות (Airbnb)

ניהול כל הממשקים מ-א' ועד ת' בקשר להשכרות הקצרות, כך שלכם יש הכנסה "שקטה" לחלוטין.

השבחת נכסים

החברה שלנו נכנסת כשותפה פעילה האחראית על ביצוע השבחת הנכס מול כל הגורמים הרלוונטיים, כך שאתם יכולים ליהנות ממיקסום הרווחים ביחס לנכס הקיים שלכם.

ייחודיות

הכל תחת קורת גג אחת

אתם מקבלים מאיתנו מערך שירותים מלא הכולל:

תוצאות

סיפרו לכם שנדלן זה הכנסה פסיבית וגיליתם שלא?
הגיע הזמן לשנות את זה!

אנחנו ב-Revolution Holdings שמנו לעצמנו למטרה לספק עבור הלקוחות שלנו, שכבר הפכו לקבועים, שירות המאפשר להם ליהנות מהרווחים של הנכסים שלהם, או מהגדלתם מבלי שפעלו לשם כך, עבדו, התרוצצו ובזבזו על כך אין-סוף משאבים מיותרים. אנחנו כאן כדי שלכם זה לא יקרה וכל זה תוך שקיפות מלאה.

צרו איתנו קשר כדי שתוכלו עוד היום להתחיל להרוויח יותר ולהיות בראש שקט בכל הקשור לנכס שלכם, נשמח לייעץ לכם בשלבים הראשונים וללוות אתכם לאורך הדרך.

רוצים להרוויח את
השקט הנפשי שלכם?
רוצים להרוויח את השקט הנפשי שלכם?
צרו קשר עוד היום